10 Eylül 2019 Salı

YENİDEN MERHABA


Yeniden merhaba. :)




05.09.2018 tarihinde yaklaşık bir yıl sonra geri döneceğimi ifade etmiştim ve şimdi yeniden buradayım.
Sizleri ve burayı özledim. Gerçekten.
Ancak söylemem gerekiyor ki bu blog'da (gezegeninsihri.blogspot.com) olağandışı durumlar haricinde yeniden yazı yazmayı düşünmüyorum. Çünkü toparlamam ve yeniden düzenlemem gereken şeyler var; hem içsel hem de dışşal.
Sizin için son derece unutulmaz günler diliyorum.
Ve sizi seviyorum.

10 yorum:

 1. Hoşgeldin İrem'ciğim, en kısa zamanda toparlanacağına inanıyorum, işlerini de düzenleyeceksindir hiç merak etme sen iste yeter ki, azmet. Ben de artık bloğa olağanüstü bir şey olmazsa yazmayacağım. İçimden yazmak gelmiyor.....bloğun yıllar önceki tadı kalmamıştı zaten, senin gibi çok sevdiğim arkadaşlarım yıllar önce terkedip facebook'a taşındılar ve hala oradalar.
  Sevgilerimle..:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bücürükveben,
   Sizin desteğinizi hissetmek benim için hep çok hoştu, bu yüzden size tüm beynimle teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsınız. :)

   Sil
 2. Hoşgeldinnn:)) ben inanıyorum farklı bakış açılarınla ve farklı yazılarınla yenidwn ve eskisinden daha dinç geri dönüş yapacağına.:)) bende yeni geldim daha toparlanamasam da hemen yeni konulara adapte oldum. Çünkü farklı konularla kendimi yeniledim. Şimdi ilk günkü gibiyim blogta:) hadi bi nefes al, güven, inan ve tazelen:))) seviliyorsun 🥰

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fatma nur,
   Bu ne hoş bir yorum olmuş böyle, teşekkür ederim!
   Sen de seviliyorsun, belirtmem gerek. <3 ^_^

   Sil
 3. Hoş geldin, keşke tamamen geri dönmüş olsan... Her şeyi yerli yerine koyunca, yazılarını esirgeme bizden. Sevgiyle kal :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kağıt Salıncak,
   Hoş buldum, Kağıt Salıncak! Hatırlıyorum da bana ilk yorumunu yaptığında çok mutlu olmuştum; çünkü aldığım ilk yorumlardandı. Her şey için teşekkür ederim. <3

   Sil
 4. Yaaa hoşgeldin :) Yazı yayınladığını görünce sanıyorum ki gözlerim parladı :)) Çok sevindim cidden. Umarım yazılarını en yakın süreçte okuruz, özlendin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlkay özgür,
   Bu tatlı yorumun için teşekkür ederim İlkay. <3 Ve bu arada, sen de özlendin! ^_^

   Sil
 5. Hoş geldin. Umarım hayatında her şey yolundadır. Eğer yeni blog açarsan onu da takip ederiz. Merakla yeni yazılarını bekliyorum :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sule Uzundere Blog,
   Teşekkür ederim bu destekleyici ve güzel yorumun için. <3

   Sil